Gastenboek

Rick

Hee Tante Maris,

Ik ben trots op je hoor! Hele mooie foto's. Ik wist niet dat er zoveel natuurschoon in de omgeving te bewonderen was.........

Sunday, January 4, 2009 @ 11:05 am
Ellen van Noort
 

Beste Mariska,
Vanmiddag gewandeld bij de Zilk en een damhert gezien. Fijne jaarwisseling en veel foto plezier in 2009. Je foto's zien er goed uit. Hartelijke groeten, Ellen.

Tuesday, December 30, 2008 @ 12:14 am
gwen
 

hey
leuke foto's dankje wel
groetjes gwen

Tuesday, December 16, 2008 @ 4:45 pm
Jamie
 

Hardstikke bedankt voor de foto's tegen Tilburg! Ze zijn erg leuk! Groetjes!

Sunday, December 14, 2008 @ 2:43 pm
Jamie
 

Hey,
leuke foto's van de sinterklaas-avond! Wanneer komen de foto's van de dames tegen Tilburg? Groetjes!

Friday, December 12, 2008 @ 1:15 pm
lenie van der slot

hoi mariska
de foto's van sint en pieten zijn prachtig.
groet lenie

Tuesday, November 18, 2008 @ 3:41 pm
Barry de Graaff

Hai Chef,

Ik vind de foto's van het vosje erg schattig. Net onze kat. Goed gedaan hoor. En die zandzuigerboot ook.

Liefs Barry

Thursday, October 16, 2008 @ 4:39 pm
Marleen

Mariska, heel erg mooi al je foto's!! Het was leuk je net even gesproken te hebben tijdens het uitlaten van de honden. En je weet het nu NOOIT meer zeggen dat je een d... postbode bent!!
Hartelijke groet Marleen

Tuesday, October 7, 2008 @ 6:47 pm
Mijn naam is Lucia (moeder van Katibe)
 

Hallo Mariska,

Ik vind jouw foto's van dieren en bloemen erg mooi. Ik hou ook van dieren en bloemen alleen ik kan niet fotograferen.

Mijn complimenten!

Monday, August 11, 2008 @ 4:06 pm
Lincy
 

Wanneer komen de foto's van het Henny van Harskamp toernooi?

Groetjes Lins.

Thursday, May 1, 2008 @ 3:48 pm

name:

website:

message:


Typ de antispamcode if you see this swith to a graphical browser over: