Gastenboek

Erik Koster

Ik heb erg genoten van de vogelopnamen. Mooie soorten ook.

Thursday, July 3, 2014 @ 16:29
carla
 

Hoi Mariska

Wat een prachtige foto's. Het is gewoon prachtig om te zien. Soms lijkt het wel of je de natuur laat poseren. Wat heb jij een geduld om op iets moois te wachten......

Thursday, April 10, 2014 @ 21:41
Sjak Noordman

Als jullie op de camping staan in spanje doe je de groetjes aan mijn zusje Gea en zwager Piet.
MvG Sjak...

Trouwens leuke foto's op de site. Heb deze site link van Gea gekregen.

Monday, May 20, 2013 @ 17:48
Leonie
 

Leuke, mooie carnavalsfoto's, en ook al zo snel online!
Groetjes en Alaaf!

Friday, February 8, 2013 @ 16:02
Lucia
 

wat leuk,dat muzicieren op Kerst,wat staat hij al goed en trommelt op maat,en klikt ook snel met die ballen!
groetjes lucia

Thursday, December 27, 2012 @ 22:09
Saskia van Rootselaar

Voor Mariska,
Prachtige foto's heb je gemaakt. Een lust voor het oog. En de maan heb je schitterend gefotografeerd. Blijf foto's maken, zodat veel mensen van jouw kunsten kunnen genieten!

Tuesday, December 11, 2012 @ 14:43
Linda Rose Smit
 

Zit die kraai nu achter die arend aan?

Sunday, October 7, 2012 @ 22:32
Harald

Was een leuke ontmoeting bij Poelgeest! Vandaag even door je site gebladerd, mooie foto’s zitten erbij. Vooral je dieren foto’s spreken mij aan. Succes verder met de fotografie.
Gr.Harald

Monday, August 13, 2012 @ 16:34
Rein Kooi
 

Hallo Mariska,

Wat heeft de natuur toch veel te bieden.
Prachtige foto's om naar te kijken.
Genieten dus.

Bedankt.

Groet,

Rein Kooi

Saturday, July 28, 2012 @ 21:13
truus
 

Mariska wat heb je de carnaval prachtig vastgelegd. Leuk voor nu en nog leuker voor later

Wednesday, February 29, 2012 @ 21:12

name:

website:

message:


Typ de antispamcode if you see this swith to a graphical browser over: